Arhiva noutatilor

Continuă sezonul dobînzilor foarte bune la depozitele BC “Moldindconbank” S.A.!

23.04.2008

Cu ocazia apropierii sărbătorilor de Paşti, începînd cu 23 aprilie 2008,BC “Moldindconbank” S.A. a majorat ratele dobînzilor la depozitele persoanelor fizice în lei pe termen de 6 luni – pînă la 19% anual, mai mare de 6 luni – pînă la 19,2% anual, şi la cele în Euro şi dolari SUA pe termen de 6 luni – pînă la 12% anual, mai mare de 6 luni - pînă la 12,5% anual.
Astfel, depozitele BC “Moldindconbank” S.A. îşi menţin ratele la nivelul celor mai avantajoase dobînzi pe piaţa bancară, care asigură obţinerea veniturilor maximale în termen scurt.

 Plasînd mijloacele băneşti la depozitele BC „Moldindconbank” S.A., deveniţi client al uneia dintre cele mai mari şi stabile bănci.


Deponenţii BC „Moldindconbank” S.A. participă la extragerea lingourilor de aur în cadrul acţiunii „Lingou de aur pentru depozit”.

Vă aşteptăm în toate oficiile BC „Moldindconbank” S.A.

Un vis de ieri real e azi – BC „Moldindconbank” S.A.!

Informaţii suplimentare la telefoanele: 57-69-71 sau 0-800-11111 (pe teritoriu Republicii Moldova – gratuit)

Căutare personalizată:
Serviciul suport clienți
(+373) 22 54-89-40